PEX złączki

Złączki PEX

Niezawodne złącza hydrauliczne to podstawa dla prawidłowego działania każdego systemu tego typu. Wybrane elementy powinny być przede wszystkim szczelne i dopasowane do potrzeb konkretnej instalacji. Złączki PEX idealnie sprawdzają się przede wszystkim w systemach centralnego ogrzewania. Są to elementy przeznaczone do precyzyjnego zespajania rur wielowarstwowych, które dzięki solidnej konstrukcji i wykorzystaniu najlepszych materiałów osiągają doskonałe parametry użytkowe.

Idealne złącza hydrauliczne

Złączki PEX to idealne złącza hydrauliczne. Wyróżnia je nie tylko niezawodność, ale również łatwość montażu i wszechstronność zastosowania. Dostępne są w szerokiej gamie rodzajów i typów, dlatego mogą być z łatwością dopasowane do niemal każdej instalacji. Przemyślana konstrukcja umożliwia łączenie różnorodnych elementów i zapewnia im trwałe zespolenie. Łatwy montaż usprawnia pracę przy budowaniu systemu rur i pozwala upewnić się co do szczelności mocowań. Złączki PEX są też bardzo trwałe – wszystko dzięki starannie opracowanej budowie oraz wysokiej jakości wykonania. Świetnie sprawdzają się w instalacjach grzewczych i sanitarnych, wykazując odporność na wysokie temperatury, ciśnienie, chemikalia, korozję i wszelkie czynniki zewnętrzne.

Co wyróżnia złączki PEX?

System PEX ceniony jest przede wszystkim ze względu na uniwersalność i trwałość. Przynależące do niego złącza hydrauliczne są wykonane ze specjalnego tworzywa w połączeniu z mosiądzem i stalą nierdzewną oraz oparte o system z gwintem, który łatwo dopasować do różnych rodzajów rur. Złączki PEX są ponadto neutralne dla przepływającej w nich cieczy i nie powodują dużych strat ciśnienia. Uniwersalność elementów sprawia, że mogą być stosowane zarówno w instalacjach C.O., jak i tych transportujących wodę użytkową. To złącza hydrauliczne, które na pewno Cię nie zawiodą – w naszej ofercie dostępne w wielu wariantach dopasowanych do różnorodnych systemów. Polecamy złączki PEX od najlepszych producentów, które zapewnią instalacjom hydraulicznym bezproblemowe działanie przez wiele lat.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (5)
PEX złączki
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

Łączenie rur wielowarstwowych RADOPRESS

18,47 zł -35% 12,01 zł 9,76 zł + 23% VAT / .szt

Łączenie rur wielowarstwowych RADOPRESS

15,68 zł -35% 10,19 zł 8,28 zł + 23% VAT / .szt

Łączenie rur wielowarstwowych RADOPRESS

29,54 zł -35% 19,20 zł 15,61 zł + 23% VAT / .szt

Łączenie rur wielowarstwowych RADOPRESS

23,39 zł -35% 15,20 zł 12,36 zł + 23% VAT / .szt

Łączenie rur wielowarstwowych RADOPRESS

22,45 zł -35% 14,59 zł 11,86 zł + 23% VAT / .szt