Szufelka automatyczna VACPAN Ciemny Brąz

Indeks katalogowy: ACC0-6S

  • Czas dostawy: Realizacja do 2 dni
  • Dostawa: od 11,99 zł (Paczkomaty)
88,98 zł -20% 71,18 zł brutto / .szt 57,87 zł netto + 23% VAT / .szt
Najniższa cena z 30 dni przed aktualną obniżką: 90,60 zł / .szt -21%

Opis

Szufelka automatyczna VACPAN Ciemny Brąz

Szufelka automatyczna VACPAN dostępna w bogatej gamie kolorystycznej. Od góry szufelki montujemy elementy podłączeniowe. Włączamy ją przy pomocy przesuwnikiem z przodu urządzenia.

Dodatkowe informacje

  • Wymiary: 21,5 × 11 × 5,5 cm
  • Waga: 0,17 kg

UWAGA minimalna wysokość cokołu potrzebna do swobodnego zamontowania szufelki wynosi 7cm. Zaleca się wykorzystać zestaw podłączeniowy o kodzie ACC20S przy wyższych cokołach można zastosować zestaw podłączeniowy o kodzie ACC19S.

Zastosowanie

Szufelki automatyczne niewątpliwie znacznie ułatwiają sprzątanie, nie trzeba wyciągać i rozwijać węża aby w łatwy sposób pozbyć się zanieczyszczeń. Wystarczy zwykłą zmiotką zgromadzić śmieci wokół wlotu szufelki i uruchomić ją stopą. Najczęściej szufelki automatyczne montowane są w cokole mebli w kuchni i wiatrołapie, jeśli nie mamy możliwości montażu w szafce zawsze możemy skorzystać z szufelki montowanej w ścianie, przy czym należy zwrócić uwagę, że ściana powinna być głęboka co najmniej 12cm, aby specjalna skrzynka mogła się w niej schować. W celach dekoracyjnych na szufelki automatycznej możemy dodatkowo zastosować maskownicę ze stali szczotkowanej, która nachodzi na front szufelki. Dostępne są również maskownice które montujemy za szufelką też widoczne ale stosowane częściej przy źle wyciętym cokole.

Zobacz także

Akcesoria

Produkty podobne

Koszty dostawy

Odbiór osobisty : od 0,00 zł
Transport własny Warszawa i okolice : od 123,00 zł
Kurier płatność przy odbiorze : od 21,00 zł
Kurier przedpłata przelew : od 16,00 zł
Paczkomaty : od 11,99 zł

Zapytaj o produkt