Viessmann

Sterowniki ogrzewania Viessmann

Sterowniki ogrzewania Viessmann umożliwiają zapewnienie komfortu cieplnego w pomieszczeniach, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów ogrzewania. Wraz z termostatem pokojowym składają się na system ekonomicznego ogrzewania, który doskonale odpowiada na potrzeby nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego. Utrzymując zadaną temperaturę w pomieszczeniach sterowniki ogrzewania Viessmann przeciwdziałają nadmiernemu przegrzewaniu i wychładzaniu powietrza w obiekcie, tym samym minimalizując straty energetyczne. To rozwiązanie szczególnie polecane w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym.

Termostat pokojowy Viessmann

Termostat pokojowy to jeden z komponentów ekonomicznego systemu grzewczego. Zapewniając stałe monitorowanie temperatury w pomieszczeniu termostat pokojowy Viessmann ułatwia sterowanie pracą kotła grzewczego w taki sposób, aby zapewnić jego najbardziej ergonomiczną pracę w danych warunkach. Termostat pokojowy oraz sterownik ogrzewania Viessmann to komponenty, z których możemy korzystać niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na ogrzewanie podłogowe, czy też tradycyjne naścienne odbiorniki ciepła.

Sklep Warszawa: Oferujemy sterowniki ogrzewania Viessmann

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów dostarczamy Państwu sterowniki ogrzewania Viessmann. Termostat pokojowy Viessmann to jeden z komponentów techniki systemowej firmy, która obejmuje wszystkie elementy składające się na niezawodne, ekonomiczne ogrzewanie. Sterowniki Viessmann znajdziecie Państwo w naszym sklepie stacjonarnym (dostępne praktycznie od ręki) oraz w asortymencie sklepu internetowego KoszykHydraulika.pl. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Komponenty, takie jak sterowniki i termostaty pokojowe dostarczamy do Klientów niezależnie od lokalizacji. Z naszych usług korzystają hydraulicy, instalatorzy C.O., serwisanci osoby prywatne.

W stałej sprzedaży oferujemy również inne urządzenia i akcesoria Viessmann, w tym nowoczesne kondensacyjne kotły gazowe dedykowane do montażu naściennego.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (2)
Viessmann
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:
567,03 zł -10% 510,33 zł 414,90 zł + 23% VAT / .szt
Realizacja do 2 dni

Termostat pokojowy PSOP

252,15 zł -15% 214,33 zł 174,25 zł + 23% VAT / .szt
Realizacja do 2 dni