IBO

Hydrofory IBO

DAMBAT IBO to nowoczesna i prężnie działająca firma. Marka działa na rynku branży pompowej dostarczając klientom wysokiej klasy pompy i zestawy hydroforowe w rozmaitym wydaniu. Dzięki wysokiej sprawności i znikomej awaryjności urządzenia IBO znajdują zastosowanie w wielu instalacjach – w domach jednorodzinnych, mniejszych i większych gospodarstwach rolnych, obiektach o charakterze usługowym i przemysłowym.

Hydrofory IBO dostępne są jako indywidualne urządzenia oraz w zestawach z pompami. Standardowe zestawy składają się z pompy tłoczącej, zbiornika i wyłącznika ciśnieniowego. Hydrofory i zestawy hydroforowe IBO charakteryzują się niezwykłą trwałością, solidnością i starannością wykonania. Są funkcjonalne i niezawodne, co przekłada się na ich wysoką popularność zarówno wśród osób projektujących i wykonujących instalacje wodociągowe, jak i wśród użytkowników.

Praktyczne zastosowanie hydroforów IBO

Ze względu na dostępność zestawów o różnej pojemności i wydajności hydrofory IBO bardzo dobrze odpowiadają na potrzeby dużych i małych sieci wodociągowych, co w praktyce przekłada się na liczne i bardzo zróżnicowane zastosowania. W zależności od potrzeb obiektu IBO oferuje hydrofory dedykowane do zapewniania stałego ciśnienia wody w sieci wodociągowej:

  • obiektu rekreacyjnego (np. domku letniskowego),
  • domu jednorodzinnego,
  • domu wielorodzinnego,
  • małego gospodarstwa rolnego,
  • dużego gospodarstwa rolnego,
  • obiektu komercyjnego (np. pola namiotowego, pensjonatu),
  • obiektu przemysłowego.

Sklep Warszawa: Hydrofory IBO dostępne od ręki i w sprzedaży wysyłkowej

Klientów poszukujących niezawodnych rozwiązań z zakresu systemów utrzymywania ciśnienia w sieci wodociągowej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z asortymentem hydroforów marki IBO. Hydrofory IBO oferujemy w ramach sprzedaży stacjonarnej (sklep stacjonarny działa w Warszawie) oraz sprzedaży wysyłkowej. W stałej ofercie posiadamy hydrofory i zestawy hydroforowe o różnej pojemności i wydajności. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby klientów. Do współpracy z naszym sklepem zapraszamy klientów biznesowych i osoby prywatne. Realizujemy zamówienia wysoko- i niskonakładowe, z możliwością sprzedaży wysyłkowej już od minimalnego zamówienia. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą hydroforów Omnigena.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (2)
IBO
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:
AUTOMAT Hydroforowy IBO AJ 50/60 24L

AUTOMAT Hydroforowy IBO AJ 50/60 24L

230V Hmax 50m Qmax 60 l/min

Indeks katalogowy: OG014015

Realizacja do 2 dni
612,76 zł -25% 460,00 zł brutto 373,98 zł netto + 23% VAT / .szt
HYDROFOR JSW150 24L IBO

HYDROFOR JSW150 24L IBO

Kompletny zestaw hydroforowy zmontowany ze zbiornikiem przeponowym

Indeks katalogowy: OG010800

Realizacja do 2 dni
648,00 zł -25% 486,00 zł brutto 395,12 zł netto + 23% VAT / .szt