Stacje uzdatniania

Stacje uzdatniania wody

Zmiękczacz wody Viessmann to kompaktowe urządzenie przeznaczone do uzdatniania wody użytkowej. Uzdatnianie wody to proces polegający na obróbce zanieczyszczonego medium i doprowadzeniu go do stanu czystości wymaganego dla danego zastosowania. Domowe stacje uzdatniania wody to urządzenia znacząco różniące się od siebie pod względem funkcjonalności. Ich podstawowym zadaniem jest oczyszczenie wody oraz jej zmiękczanie. Zmiękczacze wody do domu odgrywają znaczącą rolę w funkcjonowaniu gospodarstw domowych. Opracowana przez nie woda jest miękka, w efekcie czego nie pozostawia po sobie kamienia na komponentach sprzętu AGD (czajnikach, żelazkach, zmywarkach, pralkach). Jednocześnie odkamieniacz do wody pozwala zwiększyć efektywność działania środków czystości – zasilana miękką wodą pralka lepiej radzi sobie z usuwaniem zabrudzeń, to samo dotyczy zmywarki. Instalując w swoim domu zmiękczacz wody możemy również zapomnieć o kamieniu na armaturze łazienkowej, zlewie.

Zmiękczacz wody Viessmann

Marka Viessmann oferuje swoim użytkownikom niezwykle kompaktowe, a zarazem funkcjonalne stacje uzdatniania wody o potwierdzonej skuteczności działania. Wybór rozwiązań Viessmann to gwarancja sprawności zmiękczacza wody oraz jego bezawaryjnej pracy przez długi czas użytkowania. Dodatkowym atutem oferowanych rozwiązań jest możliwość zarządzania procesem uzdatniania wody z poziomu urządzenia mobilnego. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej zarządzać parametrami wody w naszym kranie.

Sklep Warszawa: Oferujemy zmiękczacze wody do domu

Klientów zainteresowanych wyborem wysokiej jakości rozwiązań z zakresu uzdatniania wody zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Ważne miejsce w ofercie naszego sklepu zajmuje zmiękczacz wody Viessmann. Urządzenie polecamy do gospodarstw domowych oraz obiektów użytkowych. Zmiękczacz wody Viessmann bardzo dobrze sprawdzi się w małych i średnich salonach kosmetycznych i fryzjerskich przekładając się na wysoką jakość świadczonych usług. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą ogrzewaczy wody oraz pomp zatapialnych.

Pokaż wyniki (1)
Stacje uzdatniania
Widok:
Na stronie:
Sortuj po:

VIESSMANN Aquastilla 25

Sprawdź dostępność telefonicznie 537-79-79-79 lub 537-820-820

Indeks katalogowy: 7691892

Sprawdź dostępność telefonicznie 537-79-79-79 lub 537-820-820

Realizacja do 2 dni
  • Kraj pochodzenia:
    • Polska
2 654,34 zł brutto 2 158,00 zł netto + 23% VAT / .szt
Do przechowalni